חנות הדגל שלנו

CONCEPT STORE - DIZENGOF CENTER TLV

בדיזינגוף סנטר תל אביב

חנות קונספט חדשנית וראשונה מסוגה בישראל המוקדשת כולה לערכים, לחזון ולעולם התוכן של בוב מארלי

החנות משתרעת על פני 60 מ״ר בקונספט עיצובי יוצא דופן המייצג את מורשתו של בוב מארלי ואת ערכיו של הזמר האגדי: אהבה עולמית, אחדות, קיימות, שוויון, איחוד ונתינה תוך שמירה על הסביבה. העיצוב כולו בגוונים טבעיים, שמבליטים את גוני האוזניות ומשלב פינות ישיבה ייחודיות שמזמינות לחוות ולהרגיש את המקום ואת האווירה. החנות ממוקמת בדיזנגוף סנטר בתל אביב (בקומה השניה) ומציעה מגוון רחב ביותר של מוצרי אודיו, אוזניות, רמקולים, שעונים, תיקים ואקססוריז נוספים מבית האוס אוף מארלי.

החנות ממוקמת בדיזנגוף סנטר בתל אביב (בקומה השניה) ומציעה מגוון רחב ביותר של מוצרי אודיו, אוזניות, רמקולים, שעונים, תיקים ואקססוריז נוספים מבית האוס אוף מארלי.

כיכר המוסיקה של מארלי / אנרגיה טובה, מוסיקה ובירה

האהבה הגדולה למוסיקה והרצון לתמוך ולקדם מוזיקה ישראלית איכותית, הובילה להקמת  ״כיכר המוסיקה של מארלי״. הכיכר משמשת כבמת הופעות ומאפשרת ליוצרים ישראלים מפגש בלתי אמצעי עם קהל המעריצים ומקום מפגש נהדר לחובבי מוזיקה טובה באווירה ייחודית. כיכר המוסיקה הוקמה בדיזינגוף סנטר בתל אביב, ברחבה שמול חנות הקונספט. תוכלו להגיע ולהינות מהופעות איכותיות של מיטב המוסיקאים והיוצרים הישראלים בימי שישי, אחת לשבועיים. בימים שבהן הכיכר לא מארחת הופעות, אתם מוזמנים להתארח אצלנו ולשבת בכיף בעמדות מעוצבות באווירה של מוסיקה עם כוס קפה או בירה.

 בנוסף להופעות בכיכר, אנו מקיימים על בסיס קבוע אחת לשבועיים כיתות אמן בחנות הקונספט עצמה. במפגשים אלו אנו מארחים אמנים למפגש אינטימי, בו  משתף  האמן את הקהל בחנות אודות תהליך היצירה שלו, מספר על עולמו המוסיקלי וחוויותיו מעולם המוסיקה וכמובן שגם מבצע  שירים אהובים. מועדי ההופעות וכיתות האמן מתפרסמים בדף הפייסבוק הרשמי שלנו וגם בבלוג, שווה לעקוב ולהגיע למפגשי מוסיקה איכותיים ויוצאי דופן.

״לא באנו לעולם לקחת, באנו כדי לתת״

חזונו של בוב מארלי סביב נושאי השוויון, אהבה, פילנתרופיה, וקיימות ממשיך לרומם ולאחד לבבות בכל העולם גם בימים אלה. המותג האוס אוף מארלי חקק על דגלו, לממש את חזונו של בוב מארלי, ע״י יצירת מוצרי לייף סטייל יציבים ואיכותיים העשויים מחומרים ידידותיים לסביבה. כל המוצרים מיוצרים בתהליכי ייצור ושימוש מתגמלים, הן לאנשים והן לסביבה.

כחלק ממימוש חזונו של בוב מארלי, 5% מכלל הכנסות המותג מועברות לעמותת 1LOVE, עמותה אשר כל פועלה מוקדש להפצת מסר האחדות והשלום של בוב מארלי, דרך העלאת דור חדש של קולות צעירים, המניעים פעילות למטרות צדקה ותרומה לקהילה ולטובת מטרות ורעיונות שיכולים לשנות את העולם.

בנוסף לתרומה מהרווח השנתי, תוכלו להגיע לחנות הקונספט שלנו בדיזינגוף סנטר, ולהינות מכוס קפה או בירה ישראלית איכותית מבית ״אלכסנדר״ במחירים מוזלים, אשר כל ההכנסות מהם מועברות ישירות לתיבת התרומה הניצבת על הבר, ועוברות על ידנו כתרומה לקהילה.

 

שעות פעילות עדכניות: 
ראשון: 10:00 – 20:00
שני: 10:00 – 20:00
שלישי: 10:00 – 20:00
רביעי: 10:00 – 20:00
חמישי: 10:00 – 20:00
שישי: 10:00 – 14:30
שבת: סגור