האוס אוף מארלי
אנו דוגלים באהבה, חיים ובאנושיות ושמים דגש בכל פרט ופרט בתהליך יצירת המוצרים שלנו וכממשיכי המורשת למוזיקה ולאהבה שהשאיר אחריו בוב מארלי

סטנדרט גבוה של סאונד, עיצוב וטכנולוגיה

הסאונד והלייף סטייל האוס אוף מארלי הוקם ב-2010 ע”י בניו של בוב מארלי. נאמנים לערכים של איכות, שמירה על הסביבה ואחריות קהילתית.

העבר שמתחבר עם ההווה, הצליל העמוק והנצחי יחד עם הסאונד האייקוני של מארלי, זאת הנוסחה המושלמת שיוצרת את קולקציית הסאונד שלנו.


אתם מוזמנים לגלות את המוזיקה שלכם מחדש, לשמוע אותה כמו שבאמת מגיע לכם, עם כל הצלילים והגוונים המדויקים והעוצמתיים שאי פעם שמעתם.

איכות עילאית וסאונד משובח


איכות חסרת פשרות ויצירת מוצרי אודיו ברמה הגבוהה ביותר עומדים לנגד עינינו בתהליך היצירה. הם אלו המספקים חווית האזנה ייחודית והנאה לשנים רבות. כל מוצר הונדס, תוכנן ונבדק בקפידה, וטומן בחובו את חותמת הסאונד הייחודית ויוצאת הדופן של מארלי. עוצמה, ראליסטיות וחדות צליל, בשילוב צבעי סאונד חמים ואנרגטיים. האקססוריז שלנו הם שילוב אופטימלי בין סטייל עכשווי, נוחות ופונקציונליות, תוך שימת דגש על חומרי גלם משובחים ועמידות לאורך זמן.

אחריות חברתית ותרומה ליקום


 חלק מרווחי האוס אוף מארלי העולמי נתרמים לפרויקט ONE TREE PLANTED אשר תפקידו לשתול עצים ברחבי הגלובוס בכדי לשקם את היערות, להחזיר חמצן ולשקם את הטבע. לפרטים נוספים על הפרויקט לחצו כאן >> https://onetreeplanted.org/